Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний інтернет-магазин Mebilis
Графік роботи:

Пн-Пт: 8:00–20:00

Сб-Нд: 9:00–20:00

Online: замовлення 24/7

0
Мій кошик

Estella

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інтернет магазин Mebilis (mebilis.com.ua) — офіційний представник і партнер TM Estella.
Номер ліцензії: 333-9470

Компанія «Естелла» була заснована у Львові шляхом об'єднання кількох підприємств з іноземними інвестиціями, різних за напрямками діяльності. Кожне з цих підприємств відповідає за розробку і виробництво окремих комплектуючих для виготовлення предметів меблів.

Як відомо, Західна Україна славиться своїми лісами та ресурсами. Саме тому відмітною рисою ТМ «Естелла» став випуск ліжок та інших предметів меблів для спальні виключно з натурального дерева - масиву або щита бука. Бук був обраний невипадково, оскільки він дуже схожий за своїми характеристиками з дубом і практично не поступається йому в міцності, зносостійкості, збереженні та декоративних якостях.

З перших днів роботи колектив компанії «Естелла» націлений на постійне вдосконалення продукції, що випускається - поліпшення дизайну, розширення асортименту, спрощення збірки і підвищення надійності в експлуатації. Постійний пошук нових ідей, розробка виробів, максимально відповідають потребам покупців, інноваційний підхід - ось, що рухає роботою компанії «Естелла». За роки існування на ринку, було впроваджено ряд рішень, широко застосовуваних зараз у виробництві меблів. Деякі з них закріплені патентами.

Але не тільки якість є пріоритетом компанії «Естелла». Доступність і стабільність цін на продукцію - фактори, які не поступаються за важливістю. Для того, щоб мати можливість швидко реагувати на зміни ринкової ситуації і не допускати стрибків і зростання цін, «Естелла» об'єднала навколо себе ряд профільних підприємств, кожне з яких відповідає за свою ланку у виробничому ланцюжку: від забезпечення лісоматеріалами до доставки готової продукції в магазини . Все це дозволяє пропонувати кінцевому споживачеві продукт не тільки високої якості, але і по стабільно прийнятною ціною.

Колектив компанії «Естелла» не зупиняється на досягнутому, а кожен день працює над тим, щоб зробити свою продукцію ще краще, ще якісніше, ще зручніше.

Широкий асортимент якісних ліжок та інших предметів меблів для спальні з натуральних матеріалів за доступною ціною давно став візитною карткою ТМ «Естелла».

Приєднуйтесь до величезного числа вдячних покупців продукції ТМ «Естелла»!

Чому варто купити ліжко від ТМ «Естелла»?

 1. Натуральні матеріали

  Всі ліжка ТМ Естелла виробляються виключно з натурального дерева - масиву або щита бука. Бук, за своїми характеристиками, дуже схожий з дубом. Висока щільність деревини забезпечує твердість і міцність цього матеріалу. Меблі з бука дуже функціональні - вони легко поліруються, зносостійкі, довговічні та стійкі до деформації. Крім того, бук відрізняється високими декоративними властивостями, завдяки чому, він широко використовується у виробництві предметів меблів для дому. Купуючи ліжко, Ви можете бути впевнені в його 100% екологічній чистоті і практичності.

 2. Широкий вибір та зручність меблів

  Команда фабрики «Естелла» націлена на постійне вдосконалення продукції, що випускається. За роки роботи розроблений широкий асортимент ліжок та приліжкові тумб на будь-який смак і колір. Вам пропонується продукція всілякого дизайну, кольорів, розмірів, серед різноманіття якої Ви зможете знайти виріб, максимально підходить під інтер'єр Вашого приміщення. В асортименті представлені односпальні, двоспальні, двоярусні ліжка різних розмірів і кольорів. Особлива увага приділяється зручності - у всіх ліжках застосовується унікальна і зручна система складання і підйомних механізмів.

 3. Новітні технології

  Для компанії «Естелла» комфорт споживача - пріоритет №1. При виробництві ліжок застосовуються самі передові розробки, оздоблювальні матеріали та комплектуючі. Компанія володіє декількома патентами на рішення, що застосовуються у виробництві меблів. Проводиться постійний моніторинг по відстеженню новаторських розробок в сфері виробництва меблів для їх подальшого застосування. Крім того, співробітники не припиняють пошук кращих рішень для створення зручної, безпечної і дизайнерських меблів для спалень.

 4. Доступність

  Одним із пріоритетів компанії є цінова доступність її продукції. Для забезпечення стабільності цін, компанія проводить цільову політику, спрямовану на позбавлення від непродуктивних активів і залучення надійних національних виробників комплектуючих, що дозволяє швидко реагувати на зміни ринкової ситуації і не допускати підвищення цін. Все це дозволяє бути впевненими в тому, що Ви зможете отримати оптимальну ціну за відмінну якість продукції.

 5. Контроль якості

  Персонал фабрики «Естелла» приділяє підвищену увагу постійному контролю якості продукції, що випускається. На всіх етапах виробництва проводяться контрольні заміри, тести і перевірки. Кожна деталь випробовується на міцність і відповідність показникам безпеки. За роки роботи фабриці вдалося звести відсоток браку до абсолютного мінімуму. Купуючи продукцію ТМ «Естелла», Ви можете бути впевнені в її відповідності міжнародним стандартам якості, екологічності, гігієни і безпеки.

Розгорнути
Вгору