Інтернет магазин Мебіліс

Mebilis.com.ua - це меблевий інтернет магазин, асортимент якого постійно поповнюється. Постійні клієнти, зареєстровані у нас на сайті можуть першими дізнаватися про акції і знижки, які часто у нас проходять. У нас зібрані кращі колекції і моделі відомих виробників України. Ми зібрали їх в одному місці за найвигіднішими умовами, у нас є додаткові знижки і безкоштовна адресна доставка на деякі товари. Ми хочемо зробити ваш сон більш комфортним та якісним, і при цьому допомогти не переплачувати гроші, товари нашого магазину відповідають показнику "ціна-якість".

 

У нашому інтернет-магазині можна купити хороші і зручні матраци для сну, вибрати хороший матрац для осіб поважного віку або дитячий матрац. Ортопедичні матраци в магазині Мебіліс відрізняються хорошим співвідношенням ціни та якості. Наша продукція налічує сотні моделей матраців і тисячі їх різновидів, з урахуванням різних розмірів, наповнень і цін. Купити ортопедичний матрац в Києві можна не виходячи з дому, достатньо лише відвідати сайт інтернет магазину. Можна придбати ортопедичний матрац з доставкою або забрати своє замовлення самовивозом в Києві або в Дніпрі.

 

Оформити замовлення і вибрати матрац допоможуть наші фахівці колл-центру, які вже сьогодні користуються нашою продукцією. Замовити матрац зі знижкою можна в чаті або по телефону, що займе всього кілька хвилин.