Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний інтернет-магазин Mebilis
Графік роботи:

Пн-Пт: 8:00–20:00

Сб-Нд: 9:00–20:00

Online: замовлення 24/7

0
Мій кошик

Метал-дизайн

      Фабрика меблів Метал-Дизайн розпочала своє існування як невелике підприємство, яке спеціалізувалося на виготовленні меблевої фурнітури та комплектуючі елементи для металевих меблів. У той час вона ще не мала такої назви, яка відома сьогодні.
     У 2008 році, на прохання клієнтів, була розроблена перша модель ліжка, з якої й розпочалася історія компанії Метал-Дизайн. Протягом першого року виробництва, обсяг замовлень змусив змінити профіль компанії, на нову продукцію повністю, і саме тоді з'явилася фабрика, що спеціалізується на виробництві ліжок та інших виробів.
     Щороку, вже традиційно, каталог компанії поповнюється новими моделями, враховуючи попит клієнтів та економічну ситуацію в країні. Разом з реалізацією різних ідей, розширюються виробничі потужності фабрики, і вона постійно інвестує в придбання нового обладнання. Метал-Дизайн щодня працює над тим, щоб забезпечувати своїм клієнтам якісну продукцію, оскільки вона виконує весь цикл виробництва на власному підприємстві.
     Замовити готові комплекти або окремі варіанти корпусних меблів Метал-Дизайн можна у нас на сайті. Інтернет-магазин Amebli є офіційним постачальником меблів Метал-Дизайн.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору