Топер простими словами – це тонкий матрац, що володіє ортопедичними властивостями. Оскільки, більшість українців сплять на дивані і ліжках, то топер став відмінним рішенням, щоб зробити цей процес максимально комфортним. За рахунок своєї тонкості до 8 см він з легкістю скручується в рулон і також легко його можна перемістити на інше спальне місце. Компактність дозволяє скручувати тонкий матрац на диван - в рулон і ховати його, якщо він займає багато місця. Також, топпер можна використовувати як додаткове спальне місце, що дуже зручно, коли приходять гості і їх ніде розмістити.

Чому варто обрати топер, замість звичайного матраца?

Ось ми плавно і підійшли до теми ТОП 5 переваг, якими володіють топери на диван. Звичайно ж, переваг у тонких матраців набагато більше, але ми виділили найголовніші і корисні. Вони допоможуть зробити свій вибір:

  1. ВИРІВНЮВАННЯ ПОВЕРХНІ. Так, тонкі матраци в більшості випадків люди обирають, щоб вирівняти поверхню, на якій вони вже сплять. Це стосується стиків, вм'ятин від сну на одному і тому ж місці дивана. Топери дійсно за рахунок своїх наповнювачів вирівнюють і дозволяють зробити спальне місце знову рівним і зручним для положення хребта.
  2. ПОМ'ЯКШЕННЯ або ДОДАВАННЯ жорсткості. В основному, причина купити матрац на диван також криється в цих здібностях. Оскільки, якщо правильно підібрати топер з консультантом, то він допоможе: жорсткому спальному місцю надати м'якості а якщо спальне місце дуже м'яке, то надати йому жорсткості. Все просто. КОМПАКТНІСТЬ. За рахунок своєї висоти від 4 до 8 см топери з легкістю можна перемістити з одного спального місця на інше. Вони не менш легко скручуються в рулон, що навіть тендітна дівчинка з ними здатна впоратися без особливих на те зусиль. Це перевірено нами. Для експерименту ми взяли найменшу дівчинку з нашої команди і довели, що це під силу навіть їй :)
  3. ЕКОЛОГІЧНІСТЬ і БЕЗПЕКА. Цей пункт передостанній, але не менш важливий. Наповнювачам топерів, під час їх виробництва, приділяється величезна увага. За рахунок цього, всі матеріали зносостійкі, міцні і прослужать вам спокійно кілька років. З основних наповнювачів, які ми використовуємо при виробництві: Кокосова койра Волокна зеленого чаю (Гіпоалергенний матеріал. Ідеально підходить для людей, які страждають алергією) Піна Memory Foam (Володіє ефектом пам'яті і повторює кожен вигин вашого тіла) Піна AirMatic Latex cotton Fiber (латексована бавовна) За рахунок своїх наповнювачів, можна сміливо вибирати тонкий матрац для дитини.
  4. ЦІНА. Найприємніший бонус при покупці топеру - це його вартість. Якщо враховувати середню вартість топеру 2489 грн, при його довговічності до 10 років - то отримаємо: 2489 грн / 120 місяців = 20,74 грн. Отже, ви платите 20,74 грн на місяць за свій здоровий і комфортний сон. Тепер порахуйте, скільки це буде в день, копійки, правда? :) Цей пункт ТОП 5 переваг, говорить про те, чому купити топпер на диван чи ліжко дійсно вигідно.

Що рекомендує команда Mebilis?

Ми однозначно рекомендуємо перед вибором визначитися з тим, яку потребу вам потрібно вирішити за допомогою топеру: зробити м'якше або жорсткіше спальне місце, вирівняти, прибрати стики. І вже виходячи з цього, віддати перевагу тонким матрацам топерам з потрібним наповненням і замовити його. Якщо потрібна допомога у виборі, то наші консультанти з радістю вам допоможуть.

Пам'ятайте, що безпружинний топпер може допомогти не тільки вирівняти або пом'якшити спальне місце, але і врятувати від покупки дорогого дивану. Але якщо, ви все ж доглядаєте і хочете купити диван недорого, то пропонуємо вам познайомитися з нашою колекцією диванів за приємними цінами. Доставка матраців і меблів здійснюється в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Львів та по всій Україні протягом декількох днів.